Адыханов Дулатбек Зейнелұлы

Директордың қаржыландыру мен әкімшілендіру жөніндегі орынбасары

Өмірбаяны

2012 жылдың 1 ақпанынан бастап «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ-ның «Білім беру бағдарламалары орталығы» филиалында қызмет атқарады, Орталықтың бас есепшісі қызметіне қабылданған. Еңбек жолын 1993 жылы Киевтің көп салалы коммуналды шаруашылық кәсіпорнында еңбекақы бойынша есепші, техник-экономист, бас есепші қызметтерінен бастаған. 1998-2005 жж. – Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың Нұра аудандық бөлімінің аға маманы, Қарағанды қалалық бөлімінің төлемдер секторының аға маманы.

2006-2007 жж. – «Қазақстандық құбырларды оқшаулау зауыты» ЖШС, «Кобра» ЖШС, «Темір қазық Астана» ЖШС есепшісі, бас есепшісі. 2007-2012 жж – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі «Фитосанитария» РМҚК Орталық аппараты бас есепшісінің орынбасары, есеп және аудит бөлімінің бастығы, Астана қ.

ҚР Кәсіби Есепші Сертификаты. 2013 ж. – «Бухгалтерлер мен аудиторлар институты» семинарлары: «Бюджеттеу, қаржылық талдау және басқару есебі», «ХҚЕС-ндағы жаңалықтар», «Негізгі қаражаттың бухгалтерлік және салық есебі». 2015 ж. – Кәсіби бухгалтерлер академиясы, Бизнес академиясы, «Самұрық-Қазына» Корпоративтік университеті, «HUMAN CAPITAL LEAD», біліктілікті арттыру. 2016 ж. – ДипИФР курстары. 2017 ж. – «Эмоциялық зият», «Менталды карталар» тренингі. 2018 ж. – біліктілікті арттыру семинары «01.01.2018 ж. бастап енгізілген Салық заңнамасындағы өзгерістер». 2019, 2020 жж. – тиімді тренерлік, көшбасшылық және басқару тренингтері, Мәскеу бизнес мектебі.

Бөлім туралы ақпарат

Маркетинг, қаржылық-экономикалық,

әкімшілік-құқықтық қамтамасыз ету

бөлімдеріне жетекшілік етеді. Мына мәселелер бойынша бақылауды қамтамасыз етеді: – қаржылық тәртіпті сақтау, келісімшарттық міндеттемелерді уақытылы және толық орындау, жеткізушілермен және тапсырыс берушілермен қаржылық және шаруашылық операцияларды өңдеу тәртібі; – қаржы қаражатының жағдайы, қозғалысы және мақсатты пайдаланылуы, қаржы-шаруашылық қызметінің нәтижелері, салық міндеттемелерінің орындалуы; – қаржылық-шаруашылық қызмет бойынша Қазақстан Республикасы заңнамасының және ДББҰ-ның ішкі құжаттарының талаптарын сақтау; – ақпараттың нақтылығы мен құпиялылығын сақтау; – ішкі және сыртқы тұтынушыларға қажетті қаржылық ақпаратты ұсыну.

Білімі:

1998 – С. Сейфуллин атындағы Ақмола аграрлық университеті, «Есеп және аудит» мамандығы.