Әшімов Асқат Бейсенбайұлы

ОӘК әзірлеу жөніндегі директор орынбасары

2007 жылы Ш.Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің шет тілдер кафедрасының оқытушысы қызметін атқарды.

2012-2013 жж. – «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ білім беру саясаты департаментінің менеджері.

2013-2016 жж. – «Білім беру ресурстық орталығы» ЖМ контент әзірлеу бөлімінің аға менеджері.

2016-2020 жж. – «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ «Білім беру бағдарламалары орталығы» филиалының ОӘК әзірлеуді басқару бөлімінің басшысы.

Кәсіби даму

Республикалық және халықаралық деңгейдегі семинарлар мен тренингтерге қатысқан: «European Population Conference», «Жобаларды басқару: әдістері мен технологиялары», «Оқытуды үйрену», «Басқару барысында әсер ету. Тиімді көшбасшылық», «Басқарушылық дағдылар», «Компаниядағы тиімді жұмысты ұйымдастыру», «Secondary Textbook Project», «Талант менеджмент», «Халық үніне құлақ асатын мемлекет. Тиімді коммуникациялар», «Ұйымдық мәдениет: бақылаудан нәтижелерді бағалауға дейін», «Әлеуметтік шиеленістерді басқару» және т.б.

«Болашақ» қауымдастығының мүшесі. Президенттік жастар кадр резервінің мүшесі, ПЖКР топ-300.

2007 – Ш.Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті «Екі шет тілі: ағылшын және неміс тілдері» мамандығы.

2009 – Құқықтану бакалавры.

Карлов Университеті (Прага қ. Чех Республикасы), «Демография» мамандығы бойынша магистратураны аяқтады.

Марапаттар

«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ 10 жылдығына арналған белгімен, «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ-ның мақтау қағаздары және алғыс хаттарымен марапатталған.